Скільки коштує перепрошити телефон та чи варто це робити?

Прошивкою телефона називають мікропрограму, яка відповідає за запуск операційної системи або інтерфейсу управління та за деякий функціонал гаджета. 

За тривалий час користування на нашому смартфоні накопичується багато "сміття", тобто застосунків і програм, якими Ви вже давно не користуєтеся, або просто шкідливих файлів, які можуть випадково скачуватися через рекламні вікна. Система не може самостійно видалити ці всі файли, а в процесі взаємодії між пристроєм та внутрішньою пам'яттю можливі порушення структури прошивки або її видозміни, внаслідок чого система може почати працювати некоректно.

Існують ознаки, за якими можна визначити, чи потрібна перепрошивка Вашому пристрою:

• сповільнена реакція на Ваші маніпуляції з телефоном;
• поява помилки при використанні заводських додатків і окремих функцій;
• телефон зависає під час вмикання пристрою;
• телефон здійснює самостійне перезавантаження.

Усі вищенаведені ознаки можуть бути причиною для звернення до сервісного центру для перепрошивки.

Що стосується того, скільки коштує перепрошити телефон, то все залежить від сервісного центру, у який Ви збираєтесь звертатися. Якщо говорити про місто Львів, то оптимальні ціни на перепрошивку телефонів пропонує Сервісний центр GSM-арсенал. Тут Ви отримаєте якісну послугу за вигідною ціною.

Багато кого цікавить питання «шити чи не шити?», тобто чи варто взагалі перепрошивати телефон? Так, однозначно варто! Адже після перепрошивки Ви отримаєте ніби абсолютно новий телефон, який не буде зависати та глючити. Щоправда, усі програми потрібно буде завантажувати заново. Але це нічого, адже внутрішньої пам'яті буде вдосталь, бо вона вся очиститься!

Увага! Не намагайтеся перепрошивати телефон самостійно, якщо Ви не спеціаліст. Цим самим Ви можете лише ускладнити ситуацію, адже в деяких випадках потрібні не лише вміння спеціаліста, але й відповідний інструмент. 

Якщо не знаєте, куди віднести свій телефон на перепрошивку, приносьте його до нас! Сервісний центр розташований за адресою: м. Львів, вул. Пантелеймона Куліша, будинок 11. Наші спеціалісти використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта, адже кожен випадок може бути унікальним і потребувати різних ремонтних робіт.

Якщо у Вас виникли якісь питання, зателефонуйте нам за номером, що вказаний в контактах, і ми обов'язково на них відповімо! Для замовлення послуги можна скористатися онлайн-формою. Менеджери Сервісного центру також можуть прийняти замовлення в телефонному режимі.

Звертайтеся до нас, будемо раді допомогти!