Чому глючить сенсор на айфоні 5 s?

Всі ми знаємо про швидку та якісну роботу iPhone. Проте навіть ці гаджети інколи дають збій. Сьогодні будемо вести мову про те, чому глючить сенсор на айфоні 5 s. 

Є декілька ознак, які видають проблеми із сенсорним екраном iPhone:

• Якщо екран погано реагує на дотик: зовсім не реагує (тоді проблема очевидна) або реагує лише в певних зонах. Незалежно від того, відбувається це на постійній основі чи лише періодично, проблема існує, і з нею потрібно боротися!

• При затримці реакції на дотик також слід показати свій гаджет спеціалістам;

• Якщо виникають незрозумілі ситуації: відправка повідомлень або здійснення дзвінків без Вашого відома на будь-які номери.

У всіх цих ситуацій є свої причини, які слід з'ясувати. 

Отже, чому не працює сенсорний екран?

1. Якщо Ви спостерігаєте абсолютну відсутність реакцій екрана на дотики, то, найімовірніше, причина у механічному пошкодженні, яке могло відбутися, наприклад, якщо смартфон падав.

2. Потрапляння води всередину корпусу також може бути причиною неполадок. Проте не варто забувати, що причина може критися в ОС. Йдеться, зокрема, про ті ситуації, коли екран працює лише частково.

3. Крім того, впливати на роботу екрана може звичайна програма. Причиною цього може стати банальна несумісність цієї програми із версією ОС.

4. Потрапляння вірусу у ваш смарфон може спровокувати збій у роботі не лише екрана, але й усього гаджета.

5. Неякісна попередня заміна екранного модуля також може бути причиною несправної роботи екрана. В такому разі слід звернутися до самого майстра, який здійснював заміну, щоб він усунув дефекти своєї роботи.

На роботу екрана також можуть впливати такі фактори:

• збій в роботі матриці екрана;
• поломка якоїсь із деталей айфона. Це може бути відповідна мікросхема;
• коротке замикання, яке може відбуватися внаслідок потрапляння бруду всередину смартфона.

Щоб ефективно усунути будь-які вищезазначені причини і знову користуватися справним екраном, слід звернутися до спеціалістів. Сервісний центр GSM-АРСЕНАЛ пропонує свої послуги. Ми здійснюємо комплексну діагностику гаджета, усуваємо істинну причину поломки – і все це у найкоротші терміни! Ремонтуємо усі моделі айфонів. Працюємо у м. Львів. Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам за контактним номером, і ми охоче відповімо на них! Телефон для довідок вказано в контактах!

Пам'ятайте, що спроби відремонтувати гаджет самостійно або замовлення послуги у недобросовісного майстра можуть мати плачевні наслідки – аж до фрази "ремонту не підлягає". Звертайтеся до нас, і ми повернемо життя Вашому iPhone!