Планшети практично витіснили ноутбуки та персональні комп'ютери з ринку електроніки. Саме тому ремонт планшетів дуже актуальний сьогодні. Відремонтувати планшет набагато дешевше і практичніше, ніж купувати новий. Добре якщо ремонт планшета проходить по гарантії і компанія виробник змінює пристрій на новий. Ну а що якщо планшет не працює з Вашої вини? Тоді про гарантійний ремонт планшета не може йти і мови. Для цього і створена мережа хорошого сервісу.

Ми пропонуємо повноцінний сервіс від налаштування планшетів до складного апаратного ремонту. GSM-арсенал проводить ремонт планшетів від таких виробників як Apple, Lenovo, HTC, Samsung та інші. Заміна скла в планшеті, заміна корпусу в планшеті, заміна батареї або акумулятора, програмне відновлення та інші маніпуляції ми проводимо в стінах наших сервісних центрів. Ми проводимо ремонт планшетів у Львові.

Отримавши пристрій ми зробимо повну діагностику планшета і виконаємо необхідний ремонт. Наш досвід дозволяє в лічені години вирішувати найскладніші завдання і виконувати складний ремонт планшетів. Після ремонту Ви отримуєте гарантію на виконувані роботи і замінні запчастини. Звертаючись до нас ви звертаєтеся до професіоналів!

Звернувшись в «GSM-арсенал», ви зможете скористатися найбільш повним комплексом послуг з ремонту та сервісного обслуговування інтернет-планшетів. Наші майстри виконують роботи будь-якої складності, включаючи:

• відновлення інформації;
• ремонт або заміну будь-яких комплектуючих;
• пропайкой мікросхем;
• скидання до заводських налаштувань;
• оновлення ПЗ.

До ремонту приймаються пристрої від 70 найбільш відомих світових брендів. У разі відсутності необхідних деталей на момент вашого звернення, ми подбаємо про їх замовлення і максимально швидку доставку в потрібний офіс.

Завдяки проведенню ретельної діагностики пристрою, ремонт вашого планшета буде виконаний гранично якісно і оперативно. Щоб ви могли переконатися в бездоганності роботи відремонтованого пристрою, ми спеціально проведемо фінальне тестування планшета.

Після закінчення ремонту менеджер сервісного центру «GSM-арсенал» оформить спеціальну гарантію на проведені роботи та встановлені запчастини. Скористайтеся своїм шансом і продовжте термін служби улюбленого гаджета вже сьогодні - вибирайте «GSM-арсенал».