Ремонт ноутбука Samsung, LG, Apple: погляд зсередини

Ремонт ноутбука (Samsung, LG, Apple або якогось іншого - техніка будь-якого виробника підлягає якісному ремонту) - процес, з яким рано або пізно доводиться зіштовхуватися кожному господарю цього пристрою. То матриця тріснула або потекла, як наслідок - відсутнє нормальне зображення на екрані. То програми довго вантажаться. А то ноутбук взагалі відмовляє включатися. Чому так відбувається?

У цьому невеликому, але дуже розумному пристрої зібрано велику кількість досягнень світу хай-тек. Він має малі габарити і вагу, можливість автономного живлення, стійкість до вібрацій і струсів, безліч вбудованих комунікаційних засобів, більшість з яких - бездротові. При цьому кожен власник цієї прекрасної техніки бажає присутності чималої обчислювальної потужності, якісної роботи з графікою, наявності великих мультимедійних засобів. До таких величезних можливостей потрібно дуже обережно ставитися.

Більшість поломок є результатом неправильної експлуатації ноутбука. Подумайте самі: бувало, щоб трусили його, кидали, обливали або впливали іншим негативним способом? І не заперечуйте, бо точно щось було.

І як ви думаєте, чи може цей роботяга все витримати і продовжувати працювати максимально ефективно. Якийсь час так, але всякому терпінню приходить кінець, і в результаті це диво інженерної думки ламається.

Все це цілком природно, означає єдине - час відремонтувати ноутбук, виконати одну з таких дій:

- перепайку або заміну мостів (північних і південних);

- перепайку або заміну відеочіпів;

- перепайку або заміну слотів розширення, сокетів та ін.;

- ремонт ланцюгів живлення всіляких вузлів і компонентів;

- реболінг BGA, паяння SMD компонентів материнської плати;

- відновлення струмоведучих доріжок;

- заміну роз'ємів живлення (PS/2, COM, LPT, USB, D-SUB, LAN...);

- заміну або ремонт матриць;

- відновлення шлейфів;

- заміну або ремонт інверторів, ламп підсвічування клавіатури, вінчестера і вбудованих засобів, акумуляторних батарей;

- ремонт зовнішніх і внутрішніх блоків живлення;

- встановлення та налаштування будь-яких програм;

- перепрошивання або заміну мікросхем BIOS...

Трудомісткість операцій може сильно відрізнятися в кожному конкретному випадку. Все залежить від виробника і моделі, від ступеня пошкодження. Як наслідок, варіюється і ціна ремонту ноутбука. У разі його поломки на ціну впливають багато факторів і визначається вона індивідуально в кожному конкретному випадку.

Ясна річ, що самостійно з ремонтом ноутбука не впоратися. А в сервісному центрі усунуть проблему швидко і якісно.

Якщо ви зі Львова і хочете замовити ремонт ноутбука Samsung, LG, Apple або іншого... Якщо ви готові довіритись професіоналам... Якщо вам важливе розумне співвідношення ціни і якості... Звертайтесь у сервісний центр "GSM-арсенал", що на вулиці Пантелеймона Куліша, 11 (офіс 6). Оперативність ремонту, якісний результат за невелику плату тут гарантують.

Нехай ваш ноутбук справляється зі своїми завданнями на всі 100%, а ремонту потребує якомога рідше!